Možno ste počuli o rozruchu okolo technológií invertorov. Invertory spoločnosti LG sú vrcholom energetickej účinnosti vďaka inovsčnému postupu.

Výhody klimatizácií s technológiou Invertor od LG

Miesto používania kompresoru s konštantnou rýchlosťou, používa invertorový systém LG kompresor s variabilnou rýchlosťou, čo znamená, že kapacita chladenia alebo kúrenia klimatizačného zariadenia sa môže meniť podľa podmienok v miestnosti. Prevádzka jednotiek LG invertorov je tak úspornejšia a účinnejšia, vytvára menej hluku ako štandardné a obsahuje najviac charakteristických znakov na trhu. Všetky jednotky LG invertorov majú niekoľko hlavných výhod, včítane zvláštnych vlastností ako:

Väčšia úspora energie

Pre svoj spôsob boja s globálnym oteplovaním, priťahujú tepelné čerpadlá v poslednej dobe veľkú pozornosť vďaka svojim účinkom, ktoré vedú k úspore energie. Predovšetkým tepelné čerpadlá s invertorom majú neporovnateľne výššiu energetickú účinnosť ako jednotky s konštantnou rýchlosťou bez meniča. V dôsledku toho Vám LG výrobky s DC konvertorom pomôžu ušetriť až 57% energie pri chladení a 66% energie pri lúrení. Používaním energeticky účinného invertoru môžete prispieť k znižovaniu emisií CO2.

Pokojnejšia prevádzka

Vďaka invertorovej technológií, BLDC motoru a unikátnej technológií nového šikmého ventilátoru LG sa spoločnosti podarilo dosiahnuť najnižšiu hladinu hluku na svete – 19dB. Takže pokojový režim umožní príjemné spanie. Klimatizačné zariadenie LG má ventilátor so šikmými lopatkami, jedná sa o charakteristickú vlastnosť, vyvinutú na základe spolčnosti LG Electronics. Vďaka zošikmeným lopatkám, sa u tohoto ventilátoru znižuje rušivý vplyv na tepelný výmenník a dosahuje sa tak veľmi pokojného chladenia.

Silnejší

Nový DC invertor spoločnosti LG ďalej zvýšil základný výkon chladenia a kúrenia, a tým obmedzil vaše starosti z príliš teplého letného počasia alebo príliš mrazivého zimného počasia. Chladiaci výkon sa zvýšil o 15% a výkon pri kúrení o 30%.

Optimalizovaný prúd vzduchu

Optimalizované dvojsmerné prúdenia vzduchu pre chladenie a kúrenie je ďalšou výhodou jednotiek LG s invertorom. Pri chladení sa lamela nastaví nahor, aby mohol studený vzduch prúdeť hore a klimatizačné zariadenie tak mohlo pokryť širší priestor. Čo sa týka kúrenia, lamela (ventilátoru) nasmeruje teplý vzduch smerom dolu, aby sa mohol ohrievať priestor od podlahy, čím sa dosiahne vyrovnanej a príjemnej teploty v miestnosti.

Systém čistenia vzduchu

Unikátny LG systém čistenia vzduchu je vybavený 7 špeciálnymi filtrami v 5 samostatných stupňoch pre zvýšenie jedho čistiaceho výkonu. Znižuje jemný prach a plesne, nepríjemný pach a cigaretový dym, pretože vzduch prechádza cez všetky filtre.

  • NEO-Plazma * Predfilter
  • NEO-Plazma * Plazmový filter
  • NEO-Plazma * Nano-karbónový filter
  • Trojitý filter
  • Antialergický filter
  • Nano bio-rozpúšťací filter