ART COOL od LG určite skrášli váš obytný priestor. Svetovo uznávaný jemný dizajn zaujme vašu pozornosť. Okúzlia vás tiež výkonným chladením. Zaplňte Váš priestor príjemným chladivým vánkom a kvalitným dizajnom ART COOL od LG.

Nízka hladina hluku

Klimatizácie ART COOL od LGVnútorná jednotka má nízku prevádzkovú hladinu hluku aj v pokojovom režime a poskytje vám tak pokoj pre vašu spáleň alebo kanceláriu. Napríklad model CO9AWR spoločnosti LG má v pokojovom režime len 20dB, vonkajšie jednotky majú znížený počet vibrácií a hluku vďaka veľmi pokojnému ventilátoru a motoru.

Vymeniteľné farebné kryty

Je k dispozícii v troch farbách, ktoré sa dajú ľahko vymieňať. Moderný dizajn a veľmi kvalitná povrchová úprava podtrhnú akékoľvek vnútorné vybavenie. Invertorové jednotky LG sú tak úspornejšie a účinnejšie na prevádzku, vytvárajú menej hluku ako štandardné podobné výrobky a zachovávajú si najlepšie vlastnosti na trhu. Všetky LG invertorové jednotky majú 6 hlavných výhod, včítane špeciálnych vlastností.

Vymeniteľné fotografie

Môže sa stať, že sa vám po dlhšej dobe nebude vzhľad klimatizácie páčiť. Pomocou revolučného systému LG ART COOL s výmennými fotografiami môžete jednoduchým spôsobom zmeniť vzhľad vašej klimatizačnej jednotky podľa toho, ako chcete a kedy chcete vy sami.

Výmena fotografií v systéme ART COOL je jednoduchá

ART COOL od LG s výmenou fotografií