Klimatizácie (predaj, montáž, servis, čistenie)

Ponúkame Vám klimatizácie od svetových výrobcov značiek, ktorí sú rokmi overení a majú dlhoročné skúsenosti s výrobou klimatizačných jednotiek. Neoddeliteľnou súčasťou naších služieb je aj montáž a servis (čístenie) klimatizácií.

Montáž

Zabezpečujeme montáž klimatizácií (nástenných, kazetových, kanálových, podstropových i parapetných) pre rodinné domy a byty, no taktiež pre kancelárie, nákupné strediská či výrobné haly.

Jadrové vŕtanie – bez prachu a hluku

Vďaka používaniu najmodernejšej techniky, akou je jadrové vŕtanie a pneumatické zdvíhanie sa nemusíte obávať prachu ani hluku. V neposlednom rade je dôležité vyzdvihnúť aj vysokú bezpečnosť práce pri používaní týchto pracovných mechanizmov. Jadrové vŕtanie a rezanie je použiteľné pri botónových stenách, železobetóne, murive i kameni. Diera je vyrezaná presne a nemusíte stráviť nasledujúce dva dni opravou steny ako pri realizácii napríklad búracím kladivom.

Servis a čistenie klimatizácií

Klimatizácia môže časom v sebe obsahovať rôzne baktérie a alergény, ktoré sa cyrkuláciou vzduchu dostávanjú do priestorov, kde ich paradoxne vôbec neočakávame. Preto je pravidelná starostlivosť a čistenie klimatizácie a vzduchotechniky veľmi prínosné pre prostredie v ktorom žijeme či pracujeme. Ponúkame Vám pravidelné kontroly a čistenie Vaších zariadení, ktoré prospeje Vášmu zdravu a vôbec nezaťaží Vašu peňaženku tak ako možno očakávate.

Ultrazvukové čistenie klím

My pracujeme s čistiacim zariadením využívajpcim najnovšiu technológiu v oblasti ultrazvukového vytvárania hmly. Táto metóda je novinkou na trhu a patríme medzi prvé firmy na Slovensku.

Profesionálne čistenie vzduchotechniky

zduchotechnické potrubia sa čistia mechanicky pomocou rotujúcich kief za sucha. rofsionálne čistenie zabezpečujeme špičkovou technológiou, ktorá je zárukou kombinácie vynikajúceho čistiaceho efektu a vysokej produktivity. To zabezpečuje prijateľné náklady na čistenie klimatizačných systémov.

Utesnenie a zlepšenie chodu klimatizácie

Špeciálna prísada na utestnenie malých únikov chladiva a zlepšenie celkoveho výkonu klimatizačných a chladiacich systémov. Pred aplikáciou prísady je nutné vykonať tesniaci test a je nutné vytvoriť v klimatizačnom alebo chladiacom systéme vákuum.